1. فاصله مثل تَرَک روی شیشه است . هرچقدر هم کم امّا وقتی افتاد دائم هراس شکستن و ریختن داری . پاره‌پاره . تیزتیز .

فرشید فرهادی

2. ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﻣﺜﻞ ﺯﻧ ﺍﺯ ﺷﺎﻋﺮ ﺷﻮﻫﺮﺵ/ ﻣﺜﻞ ﻣﺮﺩ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﺍﺣﻘﺎﻕ ﺣﻖ ﻫﻤﺴﺮﺵ/ ﻣﺜﻞ ﻣﺠﻨﻮﻧ ﻪ ﻟﻠ ﺩﺭ ﺩﻟﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﻟ/ ﺷﻮﺭ ﺷﺮﻦ ﻧﺎﻬﺎﻥ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﺭ ﺳﺮش/ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ . ﻮﻥ ﺷﺎﻋﺮ ِ ﺍﺯ ﺷﻌﺮ ﺧﻨﺠﺮ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍ/ ﻪ ﺩﻫﺎﻥ ﻭﺍ ﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺯﺧﻢ ﻫﺎ ﺩﻓﺘﺮﺵ/ ﺧﺴﺘ ﺩﺍﺭﺩ . ﻧﺪﺍﺭﺩ؟ ! ﺍﻨﻪ ﻋﻄﺮﺕ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺑﺎﺯ/ ﻫﺮﻪ ﻣ ﺮﺩﺩ ﻧﻤ ﺑﻨﺪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﻭﺭ ﻭ ﺑﺮﺵ/ ﺳﻤﺘ ﺍﺯ ﺍﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺩﺪﻩ ﺪﺍﺖ ﺷﺪ ﻭ/ ﺳﻤﺖ ﺩﺮ ﻢ ﺷﺪ ﺩﺭ ﺸﺖ ﺸﻤﺎﻥ ﺗﺮﺵ/ ﺍﺯ ﺧﺎﺑﺎﻥ ﻫﺎ ﺷﻬﺮ ﻻﺍﺑﺎﻟ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ/ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﺖ ﻫﺎ ﻫﺮ ﺳﻤﺘﺶ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﺮﺵ/ ﻣﺜﻞ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﻪ ﺩﺭ ﺟﻨ ﺍﺳﺖ ﺑﺎ ﻣﻌﺸﻮﻗﻪ ﺍﺵ/ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺭﺍﻫ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻣﺎ ﺑﺎﻭﺭﺵ/ ﻻﺟِﺮَﻡ ﻓﺮﺟﺎﻡ ﺍﻦ ﺟﺮﺎﻥ ﻋﺸﻖ ﻭ ﻋﺎﺷﻘ/ ﺑﺴﺘ ﺩﺍﺭﺩ ﺑﻪ ﺟﻨ ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﻫﻤﺴﻨﺮﺵ/ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ . ﻣﺜﻞ ِ . ﺷﺒﻪِ . ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ ! ﺧﺴﺘﻪ ! ﻫﻤﻦ/ ﺧﺴﺘﻪ ﺍ ﺭﺍ، ﺧﺴﺘ ﺭﺍ، ﻓﺮﺽ ﻦ . ﺧﺴﺘﻪ ﺗَـﺮَﺵ!

رضا طبیب زاده

3. محو توی غبار برگردی / به خودت سوگوار برگردی / او نباشد تو را صدا بزند/  باز بی اختیار برگردی / - به خدا شوخی قشنگی نیست / بروی پای دار برگردی/  خسته باشی از آنچه می بینی/ خسته باشی. به غار برگردی.

محسن انشایی

4. وقتی میگویند نیست.برق را گفته باشند یا کاغذ، من یاد تو می افتادم!

علیرضا روشن

5. یه جوری بریدم از این زندگی/ که روزام و تو گریه حل می کنم / من انقد از آغوش تو خالی ام / که هر شب خودم رو بغل می کنم.

پویاجمشیدی

6. آشوب، همان حس غریبی ست که دارم/ وقتی که به لب های تو لبخند نباشد/ درتک تک رگهای تنم عشق تو جاریست/ در تک تک رگ های تو هر چند نباشد/ من می روم و هیچ مهم نیست که یک عمر/ زنجیرنگاه تو که پابند نباشد/  وقتی که قرار است کنار تو نباشم/ بگذار زمان روی زمین بند نباشد.

رویا باقری

7. تشدید در اُحِبُّ پر از ریزه کاری است / یعنی که دوست دارمت این روزها شَدید!

مصطفی نجفی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها