چند ماه اخیر رو بیشتر با سری فیلم ها و ژانر اکشن، هیجانی، معمایی گذروندم. چندتا دوست داشتنی هاشو باهاتون شریک میشم :)

1. Black Swan

در وصف این فیلم هرچی بگم کم گفتم، عالی! در ژانر هیجان انگیز و درام. که جنبه روانشناسی قوی ای داشت. شاید لازم باشه چند بار دید.

2. Deadpool 1,2 

ددپول یکی از شخصیت های ابرقهرمانی دنیای ماروله، که خیلی بامزه ست :دی

دوتا فیلمش خیلی خوب بود، اما صحنه های خشنش شاید یکم زیاد باشه و شوخی های جن ش! علی ای حال، 18+ ست :))

3. Solo: A Star War Story

اگه سری جنگ ستارگان رو دیده باشید و از علاقه منداش باشین، مطمئنا از سولو هم خوشتون میاد. به نظرم از خودِ سری star wars یه سر و گردن بالاتر بود، البته زیادی غافلگیر میکرد و دیگه شورشو درآورد :)) فیلم خوش ساختیه، دیدن امیلیا کلارک توی یه نقش دیگه (به جز دنریسِ بازی تاج و تخت) هم جذاب بود!

4. Twilight

نوجوون داریم اینجا؟ سری گرگ و میش خوب بود. نمیدونم شاید اگه چندسال پیش میدیدم بیشترم خوشم میومد. به نوجوون ها پیشنهاد میکنم. ژانرش: فانتزی، رمنس.

5. Pacific Rim

"در حاشیه اقیانوس آرام" رو فکر میکنم چندباری تلویزیون نشون داده. هیجان انگیز و اکشنه، اگه علاقه مند باشید به نبرد ربات ها، از این فیلم خیلی خوشتون میاد. اولین فیلمش خوب بود اما شماره دومش رو نبینید اصلا، داستان خیلی لوس میشه.

پ.ن: مردان ایکس و ماتریکیس رو که ببینم، سری فیلم هام فکر کنم دیگه تموم میشه، بحمدلله :))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها